Uncategorized

Salihli’de İlköğretim Haftası Kutlandı.

Akaydın İlkokulunda 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Gerçekleştirildi.

Düzenlenen kutlama programına İlçe Kaymakamı Mehmet Kamil SAĞLAM, Salihli Belediye Başkanı Zeki KAYDA, Salihli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BALIK, İlçe Emniyet Müdürü Burhan DEMİRKIRAN, İlçe Jandarma Komutan V. Astsb.Kd.Bçvş. Ahmet ÇELİK, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya KARAOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut YENEN, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ali DEMİR, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sezgin GÜLEÇ, İlçe Müftüsü Adem KARAKELEBEK, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm şehitlerimizin adına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından program, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların Kaymakam SAĞLAM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü YENEN tarafından yapılması ile devam etti.

Kaymakam SAĞLAM yaptığı konuşmasında; “2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ülkemize ve milletimize hayırlı olması temennisiyle başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum.” dedi.

Daha sonra öğrencilerimizin okuduğu şiirler ve folklor gösterilerinin ardından 4. Sınıf öğrencileri 1. Sınıf öğrencilerine hoş geldiniz dedi ve hediyeler verdi. 

Son olarak Kaymakam SAĞLAM ve protokol üyelerinin tüm öğrenciler ile birlikte toplu fotoğraf çekilmelerinin ardından program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir