Uncategorized

İyi Parti İlçe Başkanı Tunca ‘’Milletin Halinden Bihaberler’’

Mahalle ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca iktidar partisinin vatandaşların sorunlarından haberi olmadığını vurguladı.
İYİ Parti Salihli İlçe teşkilatı olarak aralıksız çalıştıklarını ifade eden İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’Ziyaretlerimizde görüyoruz ki iktidar vatandaşın dertlerinden bihaber’’dedi.
‘’Güçlü kadrolarımız ile göreve hazırız biz çözeriz ’’
İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’ İYİ Parti Salihli İlçe teşkilatı olarak mahalle ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde özellikle dikkat ettiğimiz şey propaganda yapmadan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin selamını ileterek vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki vatandaşlarımızın artık dayanacak gücü kalmamış çiftçimiz mazot, gübre, ilaç gibi girdi maliyetlerinden dolayı üretemez hale gelmiş. Hayvan üreticilerimiz elektrik, yem gibi girdi maliyetleri nedeniyle hayvancılığı bırakma noktasında, geçtiğimiz günlerde esnafımızın halini anlatmıştık. Enflasyon TÜİK’in açıkladığı verilere göre Nisan 2002’den bu yana en yüksek seviyeyi gördü . Emeklilerimiz açlık sınırının altında yaşıyor, memurlarımız geçinemez hale geldi. Vatandaşlarımız bu halde iken iktidara bakıyoruz fuzuli harcamalara devam ediyor. İktidar milletin halinden bihaber. İYİ Parti olarak milletimizin derdini çok iyi biliyor güçlü kadrolarımız ile göreve hazırız biz çözeriz’’dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir