Gündem

YÜKSELİŞ’TEN DEV TESLİMAT

DOĞUŞ TURİZM ‘E YÜKSELİŞ PLAZA ‘ DAN 13 ADET İSUZU NOVO LÜX TESLİMATI

Kalite, konfor ve yakıt ekonomisine önem veren otobüs filolarının ilk tercihi olan ISUZU Novo Lux artık yeni sahibi DOĞUŞ TURİZM ile MANİSA yollarında…

DOĞUŞ TURİZM yönetim kurulu başkanı KADRİ YALÇINKAYA ‘ya yeni araçları Anadolu Isuzu satış satış direktörü Yusuf TEOMAN tarafından teslim edildi.Teslimat sırasında firma sahibi Kadri Bey ISUZU yu tercih ettim çünkü; yakıt tüketimi çok düşük,istediğim zaman parçasını rahatlıkla bulabiliyorum,ikinci eli hemen satılabiliyor,ne zaman bir arızam olsa servise anında ulaşıp derdime çare bulabiliyorum,Yükseliş firması her zaman her işimizi hallediyor bu imkanlarımız varken neden başka bir markayı tercih edeyim.Müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için işimize yatırım yaparak kriz döneminde büyümeye hızla devam ediyoruz. dedi.

Teslimat sonrasında YÜKSELİŞ Plaza satış direktörü Ali YÜKSEL “Kadri Bey uzun süren araştırmaları sonucu Isuzu otobüslerinin yakıt tasarrufunu, parça bulunabilirliğini, dayanıklılığını en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle inceledi. Novo Lux otobüsler çevreci, kaliteli, konforlu ve ekonomik olmasından dolayı bizi tercih etti. Dünyanın ve ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu zor günlerde krizi fırsata çevirip müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için işine yatırım yapan Kadri beyi yürekten kutluyorum.

Yeni Novo ailesindeki araçlar daha da güçlü. NOVO LUX modelinde Euro 6 emisyon standartında 190 beygirlik uzun ömürlü Isuzu motoru kullanılıyor.

Dünyada en çok üretilen en uzun ömürlü dizel motoru bu aracımızda kullanılmaktadır.

Yeni Isuzu Novo, boyutları, altyapısı ve donanımı ile eski modellerden çok daha farklı bir konumda. 29 koltuğa kadar çıkabilen değişik koltuk versiyonları ile daha fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip. Büyüyen araç boyutları sayesinde kapı genişlikleri, iç yükseklik, koridor genişliği ve yolcu koltuğu diz genişliği mesafeleri de artan Novo Lux’de en geniş diz mesafesine ulaşıldı.

Manisa nın önde gelen öğrenci ve personel taşıma firmalarından olan DOĞUŞ TURİZM ve çalışanlarına Isuzu Novo Lux otobüslerini teslim etmekten ve YÜKSELİŞ PLAZA olarak Isuzu araçlarıyla destek vermekten büyük gurur duyuyoruz “dedi.

Manisa da düzenlenen teslimat törenine Manisa şoförler cemiyeti başkanı Salih KARAAĞAÇ ,Anadolu Isuzu satış direktörü Yusuf TEOMAN ,AIOS otobüs satış şefi Ferhat SANCAKLI,AIOS bölge sorumlusu Burak DARICI ,Yükseliş satış sorumlusu Levent YENİDENİZ ,Ünallar Isuzu yetkili servisi Mustafa ÜNAL ,Garanti bankası Manisa şube müdürü Nükhet FİDANOĞLU, katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir