Gündem

Salihli’de Yol Çalışmaları Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Salihli ilçesinde yol genişletme ve yağmur suyu geçişleri için koruge boru döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni asfalt sezonuna güçlü bir şekilde hazırlanırken; il genelinde yolların bakım ve onarımına da devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri de bu kapsamda, Salihli ilçesinde önemli çalışmaları hayata geçiriyor. Ekipler, Eminbey-Asmalı-Osmanbey güzergahında yol genişletme çalışmaları ile temel ve yağmur suyu geçişleri için koruge boru döşeme çalışmaları yapıyor. Bunun yanı sıra Dombaylı-Kızılavlu ayrımı-Delibaşlı-Eminbey ayrımı-Akyar-Hacıköse-Mamatlı ayrımı-Oraklar ayrımı güzergahında da yol genişletme dolgu çalışmaları devam ediyor.

Salihli ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde mahallerine ulaşımlarını sağlaması için ekiplerimiz, çalışmalarına devam ediyor. Yollarımızın bakım ve onarımına özen gösteriyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ile il genelinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir