Uncategorized

Salihli’de “Gençlik Haftası” Spor Müsabakaları Ödül Töreni Düzenlendi.

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Kamil SAĞLAM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen okullar arası yüzme ve voleybol müsabakalarının ödül törenine katıldı.

Ödül törenine Kaymakam SAĞLAM’ın yanı sıra; Salihli Belediye Başkanı Zeki KAYDA, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut DOĞAN, Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Oktay AYAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut YENEN, ve müsabakalarda ter döken genç sporcularımız katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası’nın dolu dolu başladığını kaydeden Kaymakam SAĞLAM; “15-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Gençlik Haftası müsabakalarında yüzme ve voleybol branşlarında öğrencilerimizin mücadelesi tabiri caizse kıran kırana devam etti. Müsabakalar sonunda dereceye girenlerin ödüllerini verdik. Bu müsabakaların amacı, Türk sporuna katkıda bulunmak ve spor alt yapısını güçlendirmek amacını taşımaktaydı. Bu bakımdan dereceye giren, giremeyen, bu müsabakalara katılan tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Renkli anların yaşandığı ve kıran kırana mücadelelerin olduğu turnuva sonrası yapılan ödül töreninde dereceye giren takımlara ödülleri Kaymakam SAĞLAM ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir