Uncategorized

Poyrazdamları Sağlıklı İçme Suyuna Kavuştu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Poyrazdamları Mahallesinde kısmi içme suyu hattı yenileme çalışması başlattı. Çalışmaların tamamlanması ile mahalle sakinleri sağlıklı ve temiz içme suyuna kavuşmuş oldu. 

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki içme suyu sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Salihliilçesine bağlı Poyrazdamları Mahallesinde içme suyu hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi. Çalışmalar kapsamında deformasyona uğrayan borular yenileriyle değiştirilerek sağlıklı hale getirildi. Zamana ve kullanıma bağlı olarak yıpranan hatların yenileme çalışmalarıyla birlikte mahalle sakinlerinin daha temiz, nitelikli ve kaliteli içme suyu kullanımı sağlandı. Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, Salihli İlçe Şefi Tuğrul Kacar ile birlikte bölgeye giderek çalışmaları yakından takip etti.

“Sorunlarımıza hemen müdahale ediliyor”

Çalışmalarla ilgili konuşan Poyrazdamları Mahalle Muhtarı Harun Yaşa, “Hatlarımızda su patlamaları meydana geliyor, mahalle sakinlerimiz sıkıntı yaşıyordu. MASKİ ekiplerimize durumu bildirdik ve hemen çalışmalara başladılar. Çalışmalar bitti, bizde kaliteli içme suyuna kavuştuk. Sağ olsun Cengiz Başkanımız eksiklerimizi bildirir bildirmez hemen ilgileniyor, sorunlarımız onun sayesinde anında çözüme kavuşuyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir