Uncategorized

Orhan Önel Adaylıktan Çekilip İlyas Çınar’ı Destekleme Kararı Aldı

Yaklaşan İyi Parti Salihli Kongresi öncesinde ilçe başlanlığını açıklamayan Orhan Önel ilçe başkan adaylarından İlyas Çınar lehine adaylıktan çekildiğini ve kongre sürecinde ekibi ile birlikte İlyas Çınar’ı destekleyeceğini açıkladı.

Önel yaptığı açıklamasında “ İyi Parti Salihli Kurucu Yönetiminde yer aldım. Kurulduğu günden bugüne kadar partinin tüm kadrolarında özveri ile çalıştım. İyi Parti ailesinden aldığım destek ile 11 Ekim 2022 tarihinde adaylığımı açıklamıştım.

Gördüğüm lüzum üzerine, beraber çalışmış olduğum partili arkadaşlarım ile birlikte İlçe Başkan Adaylığını açıklayan aynı zamanda daha önceki yönetimlerde de birlikte çalıştığımız genç arkadaşımız İlyas Çınar lehine ilçe başkan adaylığından çekiliyorum. Bu kararı almamdaki en büyük etken Başkan Adayı İlyas Çınar’ın oluşturduğu birlik ve beraberlik, aynı zamanda Genel Başkanımızın “Gençler İyi Gelecek” sözüne inancımdır.

Evet gençleri desteklemeliyiz. Oluşturulan birlik ve beraberliği başkan adayımız İlyas Çınar şu sözlerle ifade ediyor “Güçlü Yönetim, İyi Salihli”

2023 genel seçimlerinde ve 2024 yerel seçimlerinde oluşturulan “Güçlü Yönetim, İyi Salihli” kadroları ile başarılı olacağımıza inancım tamdır.” İfadelerine yer verdi.

Açıklamasının devamında İyi Parti delegelerine seslenen Orhan Önel “ Değerli Delegelerimizi; 26 Kasım 2022 tarihindeki İyi Parti 3. Olağan İlçe Kongresinde tüm İyi Parti ailesini kucaklayan, birlik ve beraberliği oluşturmuş ve “Güçlü Yönetim, İyi Salihli” kadroları ile başarıya inanmış İyi Parti Salihli İlçe Başkan Adayı İlyas Çınar’ı desteklemeye davet ediyorum. Kazana İyi Parti, Kazanan Salihli Olacak” ifadelerine yer verdiği.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir