Gündem Siyaset

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Salihli’de Konuştu:

Gelecek partisi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Selçuk Özdağ beraberinde Kurucular Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, Manisa il başkanı Mustafa Keskin olmak üzere yeni kurulan Salihli teşkilatını ziyaret ettiler.

Ziyarette Salihli İlçe Başkanı Şerife Öz, Kadın Kolları Başkanı Semiha Madan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer bulundu. Parti çalışmaları hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Öz, Genel Başkan Yardımcısı Özdağ’a teşekkür ederek Salihli’nin sorunları hakkında bilgi verdi.

Genel bir değerlendirme yapan Özdağ, son günlerde halkımızın şikayetlerinin arttığı katı atık toplama bedeli ile ilgili Salihli Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesini uyararak bu bedelin gözden geçirmesini istedi. Özdağ şunları söyledi: “ Daha önce toplanmayan bu para şimdi toplanmaya başlandı. Gerek Büyükşehir Belediyesini, gerekse Salihli Belediyesi’ni bu konuda uyarıyorum.

 

 

 

 

 

Burada bir eşitsizlik var, burada bir haksızlık var aynı zamanda da vatandaşa ek bir külfet var. Zaten vatandaş zor durumda, siz hayatlarını kolaylaştıracağınız yerine, zorlaştırıyor, çekilmez hale getiriyorsunuz. Ayrıca Gaffar Okkan Mahalesinde bir çöplük var. Bu çöplük ile ilgili vatandaşlar bana ulaştılar. Bu konu ile ilgili Belediyeyi ve Çevre Bakanlığını göreve davet ediyorum. Vatandaşın temiz hava soluması belediyelerin görevidir. Salihli Belediyesi görevini yapsın. Bu konunun Gelecek Partisi olarak takipçisi olacağız. Biz hep doğrulara doğru, yanlışlara yanlış diyeceğiz. ”

Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplandıran Özdağ, Gelecek Partisi’nin 81 ilde teşkilatlanma sürecinin devam ettiğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir