Uncategorized

Fotoğraf sanatçısı Nurşin Erçetin’den Duru bebek için anlamlı destek

Salihli’de, Hatice-Mehmet Ali Sağlık çiftinin SMA Tip 1 hastası olan çocukları 2.5 yaşındaki Duru Sağlık için 7’den 70’e herkes elini taşın altına koydu. Valilik izinli yardım kampanyasında Duru Sağlık’ın tedavisi için gerekli olan paranın şu ana kadar yüzde 67’si toplandı, geriye yüzde 33 oranında bir eksik kaldı.

Duru’nun sağlığı her geçen gün kötüye gittiğini ve hareketlerinde kısılmalar başladığını belirten anne Hatice Sağlık “Duru Sağlık için 7’den 70’e herkes elini taşın altına koydu. Valilik izinli yardım kampanyasında Duru Sağlık’ın tedavisi için gerekli olan paranın şuana kadar yüzde 67’si toplandı, geriye yüzde 33 oranında bir eksik kaldı. Duru için herkese yalvarıyorum. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz ne olur bizlere yardım edin ”dedi.                                                    

“Serginin gelirini duru bebeğin ailesine bağışlayacağım”

Salihli Devlet hastanesi Çocuk Servisinde tedavi gören Duru Bebek için harekete geçen Fotoğraf Sanatçısı Nurşin Erçetin, 02-03 Aralık 2022 tarihinde açacağı fotoğraf sergisinin gelirini Duru Sağlık’ın tedavisinde kullanılması için bağışlayacağını söyledi.

Salihli Devlet hastanesi Çocuk Servisinde tedavi gören Duru Bebeği ziyaret eden Fotoğraf Sanatçısı Nurşin Erçetin,” Valilik izinli yardım kampanyasında Duru Sağlık’ın tedavisi için gerekli olan paranın şuana kadar yüzde 67’si toplandı,  bir anne olarak Duru bebeğin annesi Hatice Sağlık’ın yaşadığı sıkıntıyı çok iyi anlayabiliyorum. Bu nedenle başlatılan yardım kampanyasına destek olabilmek için fotoğraf sergisi açacağım. Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sanat Galerisi’nde 02-03 Aralık 2022 tarihinde açacağım serginin gelirini duru bebeğin ailesine bağışlayacağım. Bu nedenle Salihlili sanatseverleri ve hayırseverleri bu anlamlı etkinliğe davet ediyorum ”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir