Uncategorized

Eski Dışişleri Bakanı Ve ABB Başkanı Murat Karayalçın Salihli’ye Geliyor

Önceki dönemlerde Genelbaşkanlık görevinde bulunan, eski Dışişleri Bakanı ve eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Karayalçın CHP Salihli İlçe Başkanlığı lokalinde partililerle bir araya gelecek.

28 Ocak 2023 cumartesi günü saat 14:00 – 16:00 arası gerçekleşecek etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan CHP Salihli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver “Cumartesi günü çok önemli bir misafiri parti lokalimizde ağırlayacağız. Bu çok daha öncesinde planladığımız bir etlinlikti ama ülkede gelişen pandemi sorunundan ötürü bu hafta gerçekleştirebiliyoruz. Seçim öncesi böylesi bir tecrübe ile süreci değerledirebilecek olmamız hem yönetim kadrosu hem de üyelerimiz için büyük şans. Cumartesi günü verimli bir etkinlik gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz. Tüm üyelerimizi ve yol arkadaşlarımızı bu söyleşiye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Murat Karayalçın’ın Manisa programı saat 11:00’da Kırkağaç’ta başlayacak. Saat 12:00’da Akhisar’da olacak Karayalçın CHP Akhisar İlçe Binasındaki söyleşinin ardından saat 14:00’da Salihli’de olacak. Salihli Programının ardınan Ahmetli ve Turgutlu’ya da uğrayacak olan Karayalçın ardından havayolu ile Ankara’ya dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir