Uncategorized

CHP Salihli’de İktidara Yürüyüş Yemeğinde Bir Araya Geldi

Salihli CHP İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen “İktidara Yürüyüş Yolunda” dayanışma Yemeği yoğun ilgi gördü. Peri Masalı Kır Bahçesinde gerçekleştirilen dayanışma yemeğine, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Milletvekili Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, Önceki Dönem Milletvekilleri Sakine Öz, Mazlum Nurlu, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve CH P Ailesi ile birlikte katıldı.

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinliğin açılış konuşmasını yapan Salihli CHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver ,”Zor bir süreçten geçiyoruz. İnsanlarımız bizi göreve çağırıyor. Hak, hukuk, adalet çağrısıyla “Milletin Sesi” İstanbul Mitingi’nde halkımızla buluşan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu yapılacak olan ilk seçimlerde iktidara geleceğimizin mesajını verdi. Bizlere düşen görev ise dostlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışarak belirlenen hedefe ulaşmaktır. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın özgürce kucaklaşacağımız günlere az kaldı ”dedi.

Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban, ”CHP İl ve ilçe örgütlerimiz ile birlikte iktidara giden bu yolda birlik ve dayanışma içeresinde hep beraber emin adımlarla ilerliyoruz. İster erken seçim olsun ister zamanında seçim olsun millet iktifakı olarak iktidara geleceğiz. Manisa ortaya çıkan bir skandalla gündemde yer alıyor. Merkez İlçe başkanlarımız ve il örgütümüz ile birlikte yaptığımız çalışmalar sonucu bir skandalı ortaya çıkardık. Gurup başkan vekilimiz Özgür Özel’de bu skandalı TBMM’de dile getirdi. Bu skandal üç gündür ülke gündeminde yerini aldı. Bizler her türlü haksız kazancın ve her türlü rantın karşısında olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz getirmeye de devam edeceğiz ”dedi.

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen” Salihli ilçe örgütümüz tarafından düzenlenen ‘İktidara Yürüyoruz’ dayanışma yemeğine Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel, Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İl Başkanımız Semih Balaban, ilçe başkanlarımız ve tüm Manisa Örgütümüz ile birlikte katılarak aydınlık, huzurlu ve güçlü bir Türkiye’yi birlikte yaratacağımıza olan inancımızı pekiştirdik. Milletin Sesi Maltepe’den tüm Türkiye’ye yayıldı, Biz hazırız. Ülkemizin hakettiği aydınlık günlere kavuşmasına az kaldı. Geliyoruz, her şey çok güzel olacak çünkü bizim iktidarımızda hiç kimse ayrıştırılmayacak. Sahada vatandaşlarımız ile birlikteyiz. İşçimizin, emeklimizin, esnaflarımızın yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz. CHP’nin çözüm önerilerini anlatıyoruz. Önümüzdeki süreçte 52 ilde çalışmalar başlatıyoruz. Yine sahada olacağız ve insanlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Manisa ve İlçelerinde İl, İlçe Yönetim Kurullarımız, Gençlik ve Kadın Kollarımız ve CHP’li Belediye Başkanlarımız ile birlikte iktidara yürüyoruz ”dedi.
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, ”Manisa Milletvekilleri olarak bizler sahadayız. Salihli’de, Soma’da, Demirci’de, Alaşehir’de olmak üzere 17 ilçemizde insanlarımız ile iç içeyiz. Çarşı Pazar dolaşıyoruz. Esnaflarımızı dinliyoruz hiç kimse halinden memnun değil. İnsanlarımıza bir soruyoruz bin ah işitiyoruz. Manisa Milletvekilleri olarak halkımızın yararı için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyor, hak, hukuk ve adalet mücadelemizi sürdürüyoruz. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın özgürce kucaklaşacağımız günlere az kaldı geliyoruz ”dedi.

Gurup Başkan Vekili özgür Özel ilçe başkanlarını sahneye davet ederek yaptığı konuşmada, ”Korona virüs ile mücadele kapsamında bir süreç yaşadık. Pandemi sürecinden sonra organize edilen “İktidara Yürüyüş Yolunda” dayanışma Yemeğinde hep bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu büyük coşku, bu büyük heyecan ve bu büyük umudun bir tek anlamı var ve hepimiz biliyoruz ki geliyor gelmekte olan, gidiyor gitmekte olan. Son iki yıldır sıkıntılı günler yaşadık hep birlikte. Andemide bir birinden değerli insanlarımızı kaybettik. Andemiden kaybettiğimiz insanlarımız için üzüldük ama geldiğimiz noktada umudumuzu hiç kaybetmedik. Pandemi sürecinde sokaklarda kimse yokken, bizim baba ocağının kapısını açık tutan, evinin bacasını tüttüren, çorbasını kaynatan, ihtiyaç duyan partililerimize koşan, yetişen elinden gelen her türlü katkıyı sağlayan yöneticilerimiz oldu. Seçilmiş İl ve ilçe başkanlarımızın huzunda yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Az kaldı geliyoruz ve hep birlikte güzel günler göreceğiz ”dedi

Süleyman Arasan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir