Uncategorized

Çelik “Türkiye’nin DEVA’sı Hazır”

Yaklaşan seçim öncesi çalışmalarını hızlandıran ve ilk kez seçimine girecek DEVA Partisinde hareketlilik devam ediyor. Genel Başkan Ali Babacan’ın il merkezlerindeki mitinglerinin ardından ilçe teşkilatları da seçim için çalışmalarını hızlandırdı.

Çalışmaları ile ilgili bilgiler aktaran Salihli Deva Partisi İlçe Başkanı Salih Çelik “ Oylarınız DEVA olsun diyerek çıktığımız bu yolda seçim sonrası gerçekleştireceğiz her şeyi somut olarak ortaya koyuyoruz. Ülkenin her kademesindeki insanı ilgilendiren projelerimiz var. Sadece belli bir zümrenin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil “Tüm Ülkenin Derdine DEVA” olmak için kolları sıvadık. Genç-yaşlı, kadın-erkek, doğu-batı demeden toplumun her kesimini ve her bölgesini mutlu etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Sözlerine devam eden Başkan Çelik “Enflasyonla mücadele en büyük hedefimiz. Deneyimli kadrolarımızla bunu başarabilecek güçteyiz. İşsizlik son bulacak, gençler daha özgür bir ülkede yaşayacak. Avrupa’dan Türkiye’ye tersine göçü gerçekleştireceğiz. Artık emeklimiz pazara gittiğinde filesi boş dönmeyecek. Tüm vatandaşlarımızı DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye ve çalışmaya davet ediyorum. Kazanan Türkiye Olacak, Oylar Deva Olacak” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir