Gündem

Çapaklı’ya CHP ve İYİ Parti’den Tam Destek

Çapaklı mahallesinde kurulacak olan biogaz enerji santrali yapımı için alınan acele kamulaştırma kararına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Parti ortak heyet olarak Çapaklı mahallesini ziyaret ederek mahalle halkına destek verdiler.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İyi Parti Grup Başkanvekili Musavvat Dervişoğlu CHP Manisa Millet Vekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve Bekir Başevirgen, CHP ve İyi Parti Manisa İl Başkanları, CHP Salihli İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Namver, İyi Parti İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca mahalle halkı ile bir araya geldi.

İyi Parti Grup Başkanvekili Musavvat Dervişoğlu’nun Çapaklı’ya destek vermek istediğini yaptığı konuşmada belirten Özel, “Bu ziyaretten dolayı onur duyduk. Biz mücadele edip gündeme getirdikçe şirket geri adım atmaya devam edecektir. 130 dönüm alanı kamulaştıranlar biz gündeme getirdikçe sadece 5 dönümlük yerin kamulaştırıldığını ifade ettiler. Mücadele sürdükçe gerileyecekler. Son ana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

Dervişoğlu İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamlarını mahalle halkına iletti ve Çapaklı mahallesine sonuna kadar sahip çıkacaklarını yaptığı konuşmada belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir