Gündem

BÜLENT BÖREKÇİLİK SALİHLİLİLERİN HİZMETİNDE

Türkiye’de birçok şubesi bulunan Bülent Börekçiliğin Salihli şubesi, Acısu Caddesi üzerinde düzenlenen görkemli bir tören ile açıldı.

Açılış törenine  Salihli Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta davetlilere börek ikram edildi.

Sadece su böreği satışı yapacak olan Bülent Börekçilik, farklı bir su böreği lezzeti ile Salihlililerle buluştu. Sıcacık ve iştah açıcı su böreği ile Salihlililere hizmet edecek olan Bülent Börekçilik’te börekler özel bir pişim tekniği ile pişiriliyor.

BAKLAVA YUFKALI BÖREK

Böreklerin içinde 3 çeşit peynir çeşidinin bulunduğunu söyleyen Bülent Börekçilik Salihli şubesi işletmecilerden İsmail Öztürk (50); “Öncelikle açılışımıza katılım sağlayan eş ve dostlarımıza çok teşekkür ederim. Bülent Börekçilik bir markadır. Böreklerimiz özel bir teknikle pişiyor. Adana usulü su böreği yapıyoruz. Böreğin üstünde baklava yufkası var ve bu da çıtır çıtır olmasını sağlıyor. İçinde de 3 çeşit peynir var. Peynirlerimiz, Akdeniz yöresine ait özel yapılmış peynirlerdir. Bu börek, çok kısık ateşte döne döne pişiyor ve lezzetini de buradan alıyor. Farklı bir su böreği lezzeti tatmak isteyenleri şubemize bekliyoruz. Bu su böreği damak tadınıza uygun, gerçekten bambaşka” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir