Gündem

Başkan Kayda Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçe merkezinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Zeki Kayda, ekiplerin hafta sonu mesaisinde 50.Yıl Ortaokulu ile okulun Spor Salonu bahçesinde yürüttüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirten Başkan Kayda, “Altyapı çalışmaları tamamlanan Menderes, Gürsel, Gökçepınar, Millet ve Askeriye Caddelerini baştan aşağı  sıcak asfaltla buluşturduk. Ekiplerimiz hava sıcaklıkları düşmeden ve yağmurlar başlamadan doğalgaz, Telekom ve MASKİ çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda asfalt ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu hafta sonu da 50. Yıl Ortaokulu bahçesinde bulunan ve yıkılan eski Halk Eğitimi Merkezi binası ile Spor Salonu çevresini düzenleyerek çocuklarımıza oyun alanı olarak kazandırmak için asfalt attık. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni eğitim, öğretim yılında sağlık, başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

İnceleme gezisinde Başkan Kayda’ya eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Salihli Belediyesi’nin okullara verdiği desteklerden dolayı Başkan Kayda’ya teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir