Gündem

Başkan Kayda, “1 Mayıs Kutlu Olsun”

Salihli Belediye Başkan Zeki Kayda, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Kazancını helal yoldan temin eden, alın teri akıtarak gece gündüz çalışan mesai arkadaşlarımın ve tüm işçi kardeşlerimin bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum” dedi.

İşçilerin ve emekçilerin, ülkenin büyümesi ve gelişmesinde önemli bir görev üstlendiğini vurgulayan Başkan Kayda mesajında:

“Bizim ülkemiz; zenginliği, bereketli toprakları, eşsiz güzelliği ile hepimizin sevdası. Şehitlerimizden yadigar bu topraklarda birlik içinde yaşıyorsak, nimetlerinden faydalanıyorsak, tertemiz havasını soluyup, serin sularını içiyorsak bunda üreten, alın teri döken işçi kardeşlerimin payı çok büyüktür.

Salihli’mizde tarımından sanayisine, eğitiminden, sağlık alanlarına kadar ter akıtan, emek veren kardeşlerimizin daima yanındayız. Hep birlikte Salihli’miz için, Manisa’mız için, Türkiye’miz için çalışıyoruz. Bu şehirde üreten, rızkını kazanmak için tarlada, sanayide çalışan bütün işçi kardeşlerimi saygıyla selamlıyorum.

Özellikle pandemi döneminde halkımızın sağlığını korumak için canla başla mücadele eden belediyemizin birimlerinde çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, başta sağlık emekçilerimiz olmak üzere, hizmet kollarının tüm alanlarında çalışan kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir